Trasy downhill

Adrenalina, wycisk i szybka jazda...

Szukasz tras do ekstremalnego kolarstwa zjazdowego? Przyjedź do Korbielowa.

 

Kolarstwo downhill

Mekka narciarzy i snowboardzistów to coraz częściej odwiedzany ośrodek przez kolarzy downhillowych. W Korbielowie masz do dyspozycji bike park, który z roku na rok rozbudowuje się o nowe elementy. Na miejscu czekają na Ciebie efektowne skocznie, drop o wysokości 3,5 m oraz trasa Four Cross. Na trasach ścigać można się nawet w czterech zawodników.

 

Kolarstwo zjazdowe dopiero zdobywa popularność w Polsce, dlatego infrastruktura downhillowa zaczyna się budować. Tym bardziej zapraszamy do Korbielowa - tutaj możesz nie tylko spotkać prawdziwych wyjadaczy downhillu, ale przede wszystkim skorzystać z bardzo dobrze przygotowanych tras.

 

Górskie trasy zjazdowe

Dodatkowo w Korbielowie czekają na Ciebie naturalne, górskie trasy zjazdowe, które gwarantują ogromną dawkę adrenaliny. Jeżeli szukasz stromych, naturalnych stoków, które można pokonywać nawet przy sporej prędkości, na pewno stoki Pilska Cię nie zawiodą. Znajdziesz tutaj zarówno trudne, techniczne trasy, jak i trasy ciągłego zjazdu w dół.

 

Zimowe trasy narciarskie latem zamieniają się w trasy downhillowe. Jeżeli więc nie straszne są Ci dynamiczne... i czasem nieprzewidywalne zjazdy po stromych stokach i nieutwardzonych drogach, przekonaj się o wyjątkowości tras w Korbielowie.

Realizacja: icube.pl