Jazda konna

Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy konnej do Korbielowa. Tutejsza stadnina koni huculskich zapewnia doskonałe atrakcje zarówno dla małych dzieci, jak i doświadczonych jeźdźców. Jeżeli do tego dodamy urzekające walory krajobrazowe Korbielowa, powstaje nam doskonała propozycja spędzenia wolnego czasu w bliskim kontakcie z naturą.

 

Konie huculskie w Korbielowie

Konie huculskie to rasa koni górskich, które słyną ze swojej łagodności i odporności. Doskonale nadają się do pracy z dziećmi oraz do hipoterapii. Hucuły będą naszymi doskonałymi towarzyszami w czasie górskiej turystyki konnej. Osiągają doskonałe wyniki w sportach zaprzęgowych oraz w skokach. Konie mają bardzo silne grzbiety i dobrze radzą sobie w różnych warunkach atmosferycznych. Ich łagodność sprawia, że każda wyprawa konno będzie pełna miłych wrażeń. Dodatkowo konie te bardzo mocno przywiązują się do człowieka, dzięki czemu ich hodowla jest niezwykle wdzięczna i przynosi dużo radości. Hucuły doskonale radzą sobie w stadzie na pastwisku i to sprawia, że konie mają bardzo dobrze rozwinięty instynkt stadny. 

 

Jazda konno dla każdego

Jeżeli chciałbyś pierwszy raz spróbować jazdy konnej, zapraszamy do Korbielowa. Tutaj będziesz mógł pod okien doświadczonych instruktorów podjąć naukę i przekonać się o niezwykłości tego sportu. Doświadczonych miłośników jazdy konno zapraszamy na:

  • przejażdżki w siodle
  • jazdy konnej na meneżu
  • rajdy konne.

Realizacja: icube.pl