Quady

Wycieczka widokowa czy mrożący krew w żyłach przejazd off road – quady to zdecydowanie atrakcja dla każdego!  W Korbielowie dodatkowo będziesz mógł podziwiać piękne krajobrazy i zachwycić się doskonałymi trasami górskimi.

 

Offroad na quadach

Wyprawy off road na quadach dedykowane są osobom, którym nie straszne są górskie przeszkody terenowe. Na trasie z pewnością napotkasz liczne zjazdy, podjazdy, górskie potoki, wąwozy i inne przeszkody typowe dla prawdziwego off roadu.  Będziesz musiał pokonać wzniesienia, pagórki, mokradła. Doskonałe trasy górskie sprawiają, że wyprawy są bardzo zróżnicowane i mogą dostarczyć sporej dawki emocji. Dlatego też wszystkich miłośników mocnej jazdy na quadzie zapraszamy do Korbielowa. Tutejsze trasy górskie na pewno nikogo nie rozczarują.  

 

Z kolei widokowe przejazdy na quadach dostarczają dużo pozytywnych wrażeń związanych z pięknymi krajobrazami górskich okolic Korbielowa. Osoby, które nie chcą samodzielnie prowadzić, mogą skorzystać z przejazdu dwuosobowym quadem. Przejazd na quadzie pod opieką instruktora to pomysł na bardzo atrakcyjne spędzenie wolnego czasu.

Realizacja: icube.pl