Paintball

Szukasz miejsca do zorganizowania imprezy paintballowej? Chciałbyś skorzystać z atrakcyjnych scenariuszy gier? Skorzystaj z obiektów paintballowych zlokalizowanych w Żywcu i okolicach.

 

Górski i zalesiony teren to nieskończone możliwości w zakresie organizacji bardzo atrakcyjnych potyczek. Liczne przeszkody drewniane, zakamuflowane obiekty, przewrócone drzewa oraz powalone stosy gałęzi dają pole do popisu taktycznym graczom. Wydreptane uliczki i naturalne przeszkody leśne tworzą doskonałe warunki do prowadzenia pojedynków drużynowych. Zróżnicowane położenie terenu wyrównuje szanse początkujących i zaawansowanych paintballistów.

 

Obiekty painballowe w Korbielowie

Czeka na Ciebie kilka obiektów paintballowych, które z pewnością zapewnia moc wrażeń i adrenaliny. Na miejscu będziesz mógł zagrać w doskonale wyposażonych i przygotowanych obiektach, w których wykorzystywane są:

  • symulatory bomb,
  • zdalne detonatory pirotechniki
  • dziesiątki innych atrakcji.

 

Zlokalizowane na zalesionych i lekko górzystych terenach poligony idealnie nadają się do prowadzenia gry. Górska sceneria Beskidów sprawia, że każda gra może wyglądać inaczej. Graczy painballowych spragnionych dużej dawki adrenaliny zapraszamy do Korbielowa.

Realizacja: icube.pl