Mountainboard

Letnia odmiana snowboardu to kolejna dyscyplina dedykowana miłośnikom wysokiego poziomu adrenaliny. I choć sama nauka jazdy może wydawać się prostsza, niż w przypadku snowboardu, to z pewnością sport ten dostarcza niezapomnianych wrażeń.

 

Mountainboard dla amatorów i zawodowców

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na jazdę szybką, agresywną, czy wolniejszą rekreacyjną, z pewnością warto skorzystać z polan górskich w Korbielowie. Mamy tutaj specjalnie przystosowane wyciągi, które w okresie letnim umożliwiają miłośnikom desek terenowych zjazdy na odpowiednio przygotowanych polanach górskich. Zjazd na specjalnie przygotowanych polanach o odpowiednim nachyleniu zapewnia bezpieczną jazdę carvingową, niezależnie od poziomu zaawansowania.

 

Korbielów to miejscowość doskonale znana amatorom mountainboardu. Tutaj spotkasz freestylowców trenujących zaawansowane ewolucje na deskach terenowych. Dzięki wykorzystaniu poduch zarówno początkujący, jak i doświadczeni freestylowcy mogą bez obaw o urazy trenować najbardziej skomplikowane ewolucje.

 

Przebywając w Korbielowie możesz stawiać pierwsze kroki w tym sporcie na Smagulowej Polanie. Możesz także skorzystać z pomocy doświadczonych instruktorów i to właśnie pod ich okiem nauczyć się jeździć od podstaw lub udoskonalić technikę jazdy przez zawodami downhill, slalom oraz freestyle w mountainbordzie.  

Realizacja: icube.pl